לייעוץ ללא תשלום חייגו:
072-3954411

 מצבות חסון מעמידה לרשות המשפחות שירותי ניהול ותחזוקת קברים, שיקום ושיפוץ מצבות בכל סגנון, המאופיינים בסטנדרט גבוה של איכות, מקצועיות ושירות אישי לכל לקוח, תוך הקפדה יתרה לזמנים, אחריות ואמינות מעל לכל.

מצבות איכותיות המיוצרות משיש ואבן משובחים עתידות לשמר חוזקן ויופיין לאורך עשרות שנים. ובכל זאת קיימים קריטריונים אחרים אשר משפיעים על ניקיונה של המצבה וטיפוחו של הקבר ובהם: בנייה לקויה של המצבה אשר עשויה להניב שברים וסדקים והזנחה בתחזוקת הקברים השוטפת, לכלוך ועובש, כיתוב מצבות לקוי ועוד. כמו-כן, גם  אחת לכמה שנים מתהווה צורך חיוני לבצע חידוש מצבות במטרה לרענן את מראה החיצוני של המצבה, כמו גם לחדש את הכיתוב או האיור על גביה אשר טושטש במרוצת השנים, בעקבות שחיקת השיש ונזקי מזג האוויר ולהשיב את חזותה המכבדת את יקירכם שנפטר, שכן עם השנים אפילו על המצבות העמידות והאיכותיות ביותר הזמן נותן את אותותיו.

מצבות חסון מעניקה מגוון שירותי ניהול ותחזוקת קברים ובהם:

· ניקיון יסודי לחלקת הקבר וסביבתו
· ניקוי נזקי שכבות אבק, פיח ולכלוך מכל סוג
· הסרת כתמים, פטריות ועובש.
· ליטוש מצבות, תיקון סדקים ושברים.
· חידוש כיתוב מצבות
· טיפוח גינה וצמחייה סביב הקבר והמצבה
· תחזוקת קברים ומצבות שניזוקו בזדון או בהיסח דעת בידי האדם.
· חידוש מצבות ע"י שימוש בטכניקות ניקוי וחידוש מתקדמות וחומרים כימיים מאושרים לשימוש..
· ניהול ותחזוקת קברים במטרה לשמר מצבה מרהיבה ומכובדת, עמידה ואיתנה לאורך שנים רבות.

יש הבוחרים לנהל את תחזוקת הקברים בעצמם וככאלה עליהם להיות בקיאים בטכניקות ניקוי ובחומרים המאושרים לניקוי ותחזוק קברים בהתאם לסוג האבן, אחרת הם עצמם יסבו נזק רב למצבה. אולם רוב המשפחות טרודות בשגרת יומם הלחוצה ממילא ומעדיפים להעזר בחברות המספקות שירותי ניהול ותחזוקה לקברים באופן שוטף ובכך מסירים מעליהם את הדאגה לשימור המצבה ומבטיחים הנצחה מכובדת ליקירם לאורך זמן.

מצבות חסון מעניקים שירותי ניהול ותחזוקה לקברים באופן המקצועי והאמין ביותר, בהתאם לכל דרישה ולשביעות רצונכם המלאה כך שתוכלו להגיע ולהתייחד עם זכרו של יקיריכם בחלקת קבר מכובדת והולמת ביותר.

יצירת קשר

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות